Filozofie

Jsme moderní japonská restaurace která je představitelem zdravé a lehké kuchyně. Sushi a veškeré pokrmy připravujeme s důrazem na smysl páté, delikátní chuti umami. Každý kousek sushi se snažíme udělat lepším, poctivějším. Vždy chceme nabídnout více, ať již se jedná o jediný kousek tradičního nigiri a nebo o naše vlastní receptury kladoucí důraz na filozofii chuti umami. Díky tomu v naší restauraci můžete ochutnat lepší a chuťově rozmanitější delikatesy.

Kromě tradičních japonských receptur od polévek přes sushi, nudlové speciality a další, přinášíme i jídla západního stylu s chutí Asie dle našich jedinečných receptur, které jinde na světě neochutnáte a svůj zážitek můžete umocnit vychutnáním si některého z našich prvotřídních zelených čajů.

Umami znamená pátou chuť, která vzniká například přidáním řasy kombu při přípravě rýže. Tuto chuť také vytvářejí sušená rajčata či houby shitake jejichž kombinaci můžete ochutnat v našem jedinečném Umami burgeru.

Samozřejmostí jsou u nás čerstvé suroviny, na jejichž kvalitu dohlíží náš šéfkuchař, to je i důvodem k přísnému výběru našich dodavatelů. Jídla připravujeme výhradně z přírodních surovin. Připravujeme také vegetariánskou i bezlepkovou kuchyni.

Našim hostům nabízíme široký výběr služeb: snídaně, polední dvouchodový business lunch, nabídku take out již připravených sushi setů pro ty, kdo pospíchají, nebo rozvoz všeho výše zmíněného přímo až k vám.